Call Now

پرسش های متداول

شبکه مجازی آموزش ایرانیان (شما)؛ با هدف خلق بستر موفقیتهای تحصیلی و آموزشی داوطلبان کنکور در راستای تحقق عدالت آموزشی تأسیس شده و می کوشد تا با تمرکز بر آموزش و مشاوره های تحصیلی حامی درخشش دانش آموزان عزیز، شایسته و مستعد کشور عزیزمان در این آزمون مهم و سرنوشت ساز باشد.این موسسه با بهره گیری از دبیران برجسته و بنام و مشاوران زبده و با بیش از ۱۵ سال تجربه موفق آموزشی، تمامی خدمات مورد نیاز داوطلبان آزمون سراسری را ارائه می دهد.

در این طرح تمامی خدمات آموزشی مورد نیاز دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون سراسری در سه بخش: کلاس‌های آموزشی، آزمون های آزمایشی و مشاوره های تحصیلی و روانشناختی؛ بصورت آنلاین و با قابلیت مرور بصورت آفلاین، بر روی سایت موسسه به نشانی shomaedu.ir توسط موسسه شما ارائه شده و قابل دسترسی است.

در طرح ویژه تابستان موسسه شما، در مدت زمان 3 ماه تابستان دروس پایه های دهم و یازدهم، که 60% مباحث مورد نیاز دانش آموزان برای شرکت در آزمون سراسری است، بر اساس ارائه تقویم مناسب آموزشی تابستان و در سه بخش: کلاس ها، آزمون ها و مشاوره های تحصیلی و روانشناختی بصورت آنلاین روی سایت موسسه ارائه می شود.

شما می توانید از طریق سایت موسسه شما به نشانی shomaedu.ir با وارد کردن شماره تلفن همراه خود و ثبت کد تایید ارسالی، با وارد شدن به پنل شخصی خود از خدمات ارائه شده توسط موسسه مطلع شوید.

شما می توانید با ورود به بخش ثبت نام و تکمیل اطلاعات فردی و پرداخت شهریه اعلام شده ویژه یک سال تحصیلی، عضو موسسه شما شوید و کلیه خدمات آموزشی ارائه شده تا زمان برگزاری آزمون سراسری در دسترس شما خواهد بود.همچنین با ثبت نام در طرح تابستانه موسسه، تمامی خدمات ویژه این طرح تا زمان برگزاری آزمون سراسری در دسترس شما خواهد بود.

کلاس‌های آموزشی به صورت آنلاین در بستر اینترنت برگزار می‌شود، از اینرو دسترسی به اینترنت مناسب و یک سیستم که می تواند رایانه، موبایل، لپتاپ و یا تبلت باشد، می‌تواند امکان استفاده از خدمات موسسه را ممکن سازد. لازم به ذکر است که تمامی کلاس‌های آموزشی در پروفایل شخصی هر دانش آموز ذخیره شده و امکان مشاهده در زمان‌های مناسب دیگر برای دانش آموزان وجود دارد.

جزییات خدمات آموزشی در صفحه اصلی سایت موسسه و در بخش ویژه هر یک از طرح های آموزشی قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که پس از ثبت نام، کلاس‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی و مشاوره‌های تحصیلی و روانشناختی، به صورت کامل و یکپارچه تا زمان برگزاری آزمون سراسری به دانش آموزان ارائه خواهد شد.

با توجه به قابلیت های پیش بینی شده، تمامی کلاس‌های آنلاین حداکثر طی 48 ساعت آینده به صورت آفلاین در سایت قرار گرفته و از طریق پنل شخصی کاربران امکان دسترسی به محتوای کلاس‌ها وجود خواهد داشت.

بله، تمامی مباحث آموزش داده شده در کلاسهای آموزشی آنلاین، دارای جزوات مدون هستند که در بخش پنل کاربری داوطلبان قابل دسترسی خواهد بود.

خیر،تمامی کلاس‌های موسسه شما در بستر اینترنت و به صورت مجازی بر روی سایت موسسه به نشانی shomaedu.ir برگزار می‌شود.

بله، دبیران کلاس های موسسه بر اساس تقویم آموزشی تعیین شده پیش می‌روند و سوالات آزمون‌ها بر اساس روند طراحی شده برای تدریس دبیران است.

لازم است به این نکته توجه شود که آزمون‌های آزمایشی موسسه شما، در روزهای پنج‌شنبه برگزار می‌گردد و از نظر زمانبندی تداخلی با برنامه آموزشی مدارس و سایر موسسات آموزشی ندارد. با این وجود امکان برگزاری مجدد آزمون و یا شرکت در آزمون در زمان دیگری وجود دارد، اما لازم به ذکر است که نتایج آزمون‌هایی که در خارج از زمان تعیین شده برگزار می‌شود به صورت مجزا اعلام شده و رتبه‌بندی آنان مشابه آزمون‌های موسسه نخواهد بود.

تمامی مطالب در هریک از درس ها به صورت کامل تدریس خواهد شد.