Call Now

مشاوره های تحصیلی و روانشناختی

خدمات مشاوره ای

کلاس های مشاوره ای هفتگی

کلاس های مشاوره ای هر هفته با موضوعات تحصیلی و انگیزشی برگزار میشود.
در این کلاس ها روش های مطالعه و برنامه ریزی ویژه بازه های زمانی مختلف و مهارت های تحصیلی مورد نیاز جهت موفقیت در آزمون سراسری توسط مشاوران باسابقه آموزش داده میشود.

ارتباط های مشاوره ای روزانه

داوطلبان میتوانند با ارسال سوالات مشاوره ای به صورت روزانه از طریق سایت موسسه با کارشناسان و متخصصین در ارتباط باشند و پاسخ سوالات و راهکار هایی ویژه حل مسائل و مشکلات را دریافت کنند، همچنین پیام ها و فیلم های مشاوره ای برای داوطلبان جهت حفظ سطح انرژی و انگیزه مطالعاتی داوطلبان روزانه ارسال میشود.

برنامه مطالعاتی روزانه

برنامه مطالعاتی روزانه با توجه به زمان برگزاری کلاس های آموزشی در سطوح مختلف و ویژه داوطلبان در حال تحصیل و فارغ التحصیل تنظیم و به صورت هفتگی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.
برنامه ارائه شده به داوطلبان درحال تحصیل با توجه به متفاوت بودن برنامه های فردی به صورت حجمی و برنامه داوطلبان فارغ التحصیل به صورت حجمی – زمانی ارائه میشود.

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا با هدف ارتقای آگاهی آنها برای حمایت از داوطلبان و همکاری موثر با آنها جهت دستیابی به نتایج بهتر و مطلوب تر و همراه با ارائه راهکارهای مفید برای افزایش میزان حمایت خانواده ها از داوطلبان برگزار می شود.

پرسشنامه های روانشناختی

پرسشنامه های روانشناختی به صورت ماهانه ارائه میشود.
نتایج پرسشنامه ها به صورت هوشمند و بر اساس ویژگی های شخصیتی است، همچنین متناسب با نتایج، راهکارهای فردی جهت بهبود عملکرد مطالعاتی داده میشود.

اپلیکیشن های مشاوره ای

استفاده از هوش مصنوعی و قدرت و سرعت پردازشگر رایانه ای، به تحلیل گزارشهای ثبت شده ی داوطلبان سرعت می بخشد و توصیه های مشاوره ای هوشمند به ارمغان می آورد.
این اپلیکیشن ها متناسب با نیاز داوطلبان و در بازه های زمانی مختلف ارائه میشود.
در این اپلیکیشن ها، با توجه به عملکرد و گزارشات ثبت شده راهکار ها و توصیه هایی به صورت هوشمند ارائه میشود که امکان برنامه ریزی فردی را توسط داوطلبان فراهم میکند.