Call Now

خدمات آموزشی ویژه طرح جامع کنکور 1401

خدمات آموزشی ویژه طرح جامع کنکور 1401

ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم سال تحصیلی 1401-1400

شبکه مجازی آموزش ایرانیان (شما) ؛ طرح جامع کنکور۱۴۰۱ را با هدف افزایش موفقیت داوطلبان در آزمون سراسری ارائه می نماید. بیایید در طرح جامع کنکور ۱۴۰۱، با شما همه با هم درس بخوانیم.

خدمات این طرح جامع در سه بخش کلاس های آموزشی، آزمون های آزمایشی و مشاوره های تحصیلی و روانشناختی به شرح ذیل برنامه ریزی شده است :

کلاسهای آموزشی
کلاسهای آنلاین روزانه

این کلاسها بر اساس استاندارد های آموزشی در زمان ۵۰ دقیقه برگزار می شود.

در این کلاس ها کلیه مباحث درسی به همراه نکات مهم و‌ منطبق با مطالب آزمون سراسری (پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم) تدریس می شود.

بدلیل پرهیز از تداخل با برنامه آموزشی مدارس اکثر کلاسها در زمان بعداز ظهر(14:00 الی 21:00) برگزار می شود.

همچنین همراه با کلاس های آموزشی جزوه های اختصاصی و مدون ارائه می شود و فیلم کلاسها بصورت آفلاین تا روز آزمون سراسری در دسترسی داوطلبان خواهد بود.

امکان ارسال سوالات درسی در طول کلاس ها و در فاصله بین هر کلاس فراهم شده است و پاسخ به سوالات در ابتدای جلسه بعدی توسط دبیر پاسخ داده میشود.

به دلیل اهمیت حضور در کلاس ها بر اساس برنامه ارائه شده، امکان نظارت هوشمند بر حضور داوطلبان در کلاس ها برنامه ریزی شده است.

فیلم ها و کلاسهای آفلاین جمعبندی مبحثی

این کلاسها در سه بازه زمانی نوروز، پایان نیمسال اول و دوم تحصیلی سال دوازدهم جهت جمعبندی مطالب پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود. در این کالسها به مرور نکات مهم، جمعبندی و ارائه نکات تکمیلی جهت جمعبندی با کیفیت مطالب پرداخته می شود.

کلاسهای آنلاین نکته و تست

این کلاسها در اردیبهشت ماه برگزار می شوند و به مرور نکات، آموزش نکات تکمیلی و تست زنی اختصاص دارند. هدف کالس های نکته و تست تکمیل یادگیری و تثبیت مطالب است.

فیلمهای آفلاین حل نمونه سوالات امتحانی و آزمونهای سراسری

با توجه به نیاز و اهمیت بررسی سوالات آزمون های سراسری و امتحانات نهایی در ماه پایانی ، پاسخ تشریحی سوالات مهم همراه با راهنمایی دبیران موسسه، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

همایش های جمعبندی پایانی (با شهریه جداگانه)

با توجه به اهمیت جمعبندی سریع و باکیفیت مطالب قبل از برگزاری آزمون سراسری در ماه پایانی ، جمعبندی مطالب هر درس طی ۱ تا ۲ روز انجام می شود.

آزمونهای آزمایشی
۲۰ مرحله آزمون دوره ای (مبحثی،جامع)

با توجه به طرح درس کلاسهای آموزشی موسسه شما و هم راستا با نظام آموزشی کشور، آزمونهای دوره ای از تمامی دروس در زمان های مشخص شده برای داوطلبان ارائه می شود و نتایج آزمون با تحلیل هوشمند ارائه خواهد شد.

تمامی آزمونها در روزهای پنجشنبه صبح برگزار می شوند و امکان برگزاری آزمون به صورت آفلاین در زمان های دیگر فراهم است.

6 مرحله از آزمون های جامع در دوره ی تابستان برگزار میگردد.

۵ مرحله آزمون تک درس

(جامع نیمسال اول دوازدهم، جامع دوازدهم، جامع پایه دهم، جامع پایه یازدهم و جامع کل)

با توجه به اهمیت سنجش به صورت تک درس، آزمونهایی هم راستا با تقویم آموزشی در زمانهای مشخص شده برای داوطلبان برگزار می شوند و نتایج همراه با تحلیل هوشمند به داوطلبان ارائه خواهد شد.

1 مرحله آزمون های جامع تک درس پایه دهم در دوره ی تابستان ارائه میشود.

امکان ساخت آزمون اختصاصی به صورت فردی

با توجه به اهمیت سنجش در فرآیند یادگیری، امکان ساخت آزمونهای تک درس، تک مبحث و ترکیبی تا روز آزمون سراسری برای داوطلبان از طریق سایت موسسه فراهم است.

استفاده از این خدمت از مهر ماه هر سال امکان پذیر است.

مشاوره های تحصیلی و روانشناختی
کلاس های مشاوره ای هفتگی

کلاس های مشاوره ای هر هفته با موضوعات تحصیلی و انگیزشی برگزار می شوند.

در این کلاسها مهارتهای تحصیلی و روانشناختی بصورت کلی و شخصی سازی شده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود.

مهارتهای مطالعه و برنامه ریزی در بازه های زمانی مختلف و مهارت های تحصیلی مورد نیاز جهت موفقیت در آزمون سراسری توسط مشاوران باسابقه آموزش داده می شوند.

ارتباط های مشاوره ای روزانه

داوطلبان می توانند با ارسال سوالات مشاوره ای بصورت روزانه از طریق سایت موسسه با کارشناسان موسسه در ارتباط باشند و پاسخ سوالات و راهکارهای ویژه حل مسائل و مشکلات را دریافت نمایند.

همچنین پیامها و فیلمهای مشاوره ای با هدف حفظ سطح انرژی و انگیزه مطالعاتی داوطلبان بصورت روزانه ارائه می شوند.

برنامه مطالعاتی روزانه

برنامه مطالعاتی روزانه با توجه به زمان برگزاری کلاسهای آموزشی، متناسب با استراتژی مطالعه شما و ویژه داوطلبان در حال تحصیل و فارغ التحصیل تنظیم و به صورت هفتگی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

با توجه به متفاوت بودن برنامه های فردی، برنامه داوطلبان در حال تحصیل به صورت حجمی و برنامه داوطلبان فارغ التحصیل بصورت حجمی- زمانی ارائه می شود.

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا با هدف ارتقای آگاهی آنها برای حمایت از داوطلبان و همکاری موثر با آنها جهت دستیابی به نتایج بهتر و مطلوب تر و همراه با ارائه راهکارهای مفید برای افزایش میزان حمایت خانواده ها از داوطلبان برگزار می شود.

پرسشنامه های روانشناختی

پرسشنامه های روانشناختی به صورت ماهیانه ارائه می شوند.

نتایج این پرسشنامه ها به صورت هوشمند و بر اساس ویژگی های شخصیتی داوطلبان است، همچنین متناسب با نتایج، راهکارهای فردی جهت بهبود عملکرد مطالعاتی داوطلبان ارائه می شوند.

اپلیکیشن های مشاوره ای

استفاده از هوش مصنوعی و قدرت و سرعت پردازشگر رایانه ای، به تحلیل گزارشهای ثبت شده داوطلبان سرعت می بخشد و توصیه های مشاوره ای هوشمند به ارمغان می آورد.

این اپلیکیشن ها متناسب با نیاز داوطلبان و در بازه های زمانی مختلف ارائه می شوند.

در این اپلیکیشن ها با توجه به عملکرد و گزارشات ثبت شده راهکارها و توصیه هایی بصورت هوشمند ارائه می شود که امکان برنامه ریزی فردی را توسط داوطلبان فراهم می کند.

داوطلبان عزیز آزمون سراسری ۱۴۰۱

در صورت تمایل به ثبت نام در دوره جامع کنکور ۱۴۰۱ موسسه شما(ویژه سال تحصیلی 1401-1400) می توانند از ۶۰% تخفیف ثبت نام در این طرح برخوردار باشید

و تنها با پرداخت مبلغ ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان (یک میلیون و هفتصدو بیست هزار تومان) ، از طریق سایت موسسه اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.

همچنین در صورت ثبت نام در طرح جامع، خدمات ویژه طرح تابستان نیز به شما ارائه میشود و هر زمان عضو داوطلبان موسسه شما شوید میتوانید به آرشیو و تمامی خدمات ارائه شده از ابتدای دوره دسترسی داشته باشید.

*لازم به ذکر است که از آنجا که این تخفیف در راستای تحقق عدالت آموزشی و افزایش امکان موفقیت برای داوطلبان در آزمون سراسری در نظر گرفته شده است، لذا داوطلبان برای استفاده از ۶۰%تخفیف لازم است به انجام آزمونهای روانشناختی موسسه و شرکت در آزمونهای آزمایشی موسسه متعهد باشند.